PETRA BASIM VE AMBALAJ SAN. VE DIŞ TİCARET

İşimiz Endüstriyel Kağıt & Matbaa & Ambalaj

Üreticiler ve Ticari İşletmeler için Kağıt & Matbaa & Ambalaj ürünlerinde tasarımdan imalata tüm aşamalarda 2005 yılından bu yana deneyimimiz ile sizlere Kalite + Hız + Fiyat konusunda Müşteri Memnuniyetine dayalı üretim hizmeti sunuyoruz.

Tasarım

Konusunda uzman takım arkadaşlarımız sizin ve ürünleriniz için en doğru sonuca ulaşabilmek için Grafik Tasarım, Protatip Yapımı, Montaj ve Uygulama hizmetlerinde sizler ile birlikte çalışmaktadır.

Üretim Makina Parkuru

Üretimlerimiz Mukavva Taslama Kutu Makineleri, Sert Kapak Taslama Makineleri, Tam Otomatik Silindir Makineleri, Karton Kıvırma Makineleri, Sıvama ve Kesim Makineleri vb. kullanılarak yapılmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

Mutlak müşteri memnuniyeti ilkesinde olan firmamız kaliteyi doğru maliyetlere sizlere ulaştırması size, memnuniyetinizden doğan bizlere güveniniz ve iş ortaklığınız bize kazançtır.

Yönetim

Yönetimimiz, ekibimizin, müşterilerimizin ve ülkemizin yönetim sorumluluklarının bilincinde olarak ve her aşamada bu bilinci entegre etmeye kendini adamıştır.

Ar-Ge

Teknolojiyi takip ediyoruz, eğitim alıyoruz, tartışıyoruz, paylaşıyoruz, tasarlıyoruz, küçük dokunuşlarla büyük işler başarıyoruz. ÜRETİYORUZ.